Сервіс зберігання речей

Все про зберігання шин

все о хранении шин

У сучасному світі володіння автомобілем стало більш доступним для широких мас людей. І хоч автопром не стоїть на місці і дивує новими функціями щороку, колеса і гума були і будуть завжди. І відповідно питання, як і де зберігати сезонний комплект шин задавав собі кожен власник “залізного коня”.

Дана стаття розповість вам про всі нюанси, які необхідно врахувати в зберіганні шин.

Весь процес організації зберігання можна розділити на кілька етапів: вибір місця, підготовка, здача на зберігання і повернення в експлуатацію.

Як підготувати колеса до зберігання

Щоб якісно підготувати шини до зберігання, потрібно зробити кілька дій:

Необхідно провести мийку коліс, можливо і не знімаючи з автомобіля, ретельно вичистивши всі забруднення. Потім перевірити на пошкодження і прибрати дрібні камені з протекторів, якщо такі є. І дуже важливо добре висушити гуму!

Потім виробники покришок рекомендують обробити гуму спеціальними засобами, які забезпечать кращу схоронність, зносостійкість і еластичність ваших шин.

Для найбільш якісного зберігання бажано також одягнути спеціалізовані чохли на колеса або мішки з дихаючої тканини. Целофан або плівку не використовуємо, так як вони створюють парниковий ефект і може з’явиться небажана волога всередині, що погано позначиться на збереженні гуми.

Спростить повернення в експлуатацію  маркування шин: вкажіть крейдою, яку позицію на авто займає кожне з коліс.

Також необхідно перевірити в шинах тиск, який повиннен бути приблизно 1-1,5 атм.

Способи зберігання шин

Повний комплект шин на сезон займає чимало місця, а якщо у вашій родині більше одного автомобіля, то питання зберігання коліс досить актуальне. Далі спробуємо розібратися, де зберігання шин буде надійним, а де не варто зберігати.

Зберігати шини можна в індивідуальних осередках для зберігання речей, в гаражі, який опалюється або на стелажі в спеціальному складі.

Не можна зберігати шини на балконі без засклення, в холодному гаражі або сараї, в морських контейнерах.

Розглянемо два основних способи зберігання шин:

1. Зберігання шин без дисків

напевно найбільш відомий варіант – перевзувати літню гуму з дисків на зимову і навпаки.

Ключовий момент у зберіганні шин без дисків – розташувати їх поруч один одному вертикально на полицях або стелажах, не можна складати одну шину на іншу або підвішувати, щоб уникнути деформації гуми.

Основні умови необхідні для зберігання: це температурний режим і вологість. Для зберігання літньої гуми температура в приміщенні не повинна бути нижче 0, а для зимової не вище 25 градусів. Відносна вологість повинна перебувати в допустимих межах від 50 до 70%. Також важлива безпека, бажано щоб територія була під охороною і з цілодобовим відеоспостереженням.

Неприпустимо при зберіганні наявність поблизу опалювальних приладів або лакофарбових виробів, вологи і прямих сонячних променів.

2. Зберігання шин з дисками

Багато також вважають за краще зберігати колеса в зборі, тобто шини на дисках. І тут також є свої особливості зберігання.

Ключовий момент у зберіганні шин з дисками – вкладання коліс 1 комплекту одне на одне або зберігання в підвішеному стані.

Їх не можна зберігати, як шини, в вертикальному положенні, поставивши колеса на підлогу і стелаж. Решта умов такі ж, як і при зберіганні шин без дисків.

Бувають ситуації, що шини зберігають разом з автомобілем в гаражі або на паркінгу.

Наприклад, власник не використовує машину в зимову пору року або навпаки в літній, вважаючи за краще велосипед. У будь-якому випадку для гуми це погано, тому що для літньої необхідна температура вище +8, а для зимової дуже шкідлива спека. Так що рекомендуємо все ж зберігати шини в надійному і зручному приміщенні. Але якщо все ж виходить так, що ви будете зберігати шини на автомобілі в гаражі, то дотримуйте кілька умов: підніміть машину за допомогою домкрата, щоб не було непотрібного тиску на шини, прокручивайте колеса 1-2 разів на місяць і одягніть чохли від пилу.

Основні моменти перед поверненням шин в експлуатацію: необхідно перевірити покришки на предмет вологи, пилу і сторонніх предметів усередині, а також особливу увагу приділіть запасці, адже вона повинна бути в повному порядку!

Можна зробити висновок, що основними критеріями до місця для зберігання коліс є:

1. Температура: приміщення повинно опалюватися в зимову пору року, без різких коливань.

2. Вологість: повинна бути в межах 50-70%, а також приміщення повинно мати можливість провітрювання.

3. Приміщення повинно бути без потрапляння прямих сонячних променів

4. Безпека – територія, що охороняється і цілодобове відеоспостереження, якщо ви здаєте колеса на зберігання в спеціальний сервіс або склад.

Щоб шини прослужили вам довго і якісно рекомендуємо заздалегідь подбати про їх зберігання. Одним з кращих варіантів буде здати шини на зберігання на “Чердак” в місті Київ. Тут надають послугу довгострокового зберігання шин і коліс за вигідними тарифами.

Сучасний сервіс і оптимальні умови – запорука якісного зберігання шин.

5/5 - (7 оценок)

Вам може бути цікаво

Шукаєте де краще зберігати особисті речі в Києві?

хранение вещей в киеве
Сервіс зберігання речей

Оренда комірки