Сервіс зберігання речей

Аутсорсинг складської логістики

Складська логістика забезпечує управління запасами складу, а правильна організація процесів гарантує своєчасну доставку товарів. Що ж стосується основних функцій складської логістики:

розподільна логістика, що відповідає за оптимізацію процесу розподілу продукції на складі відповідно до вимог замовника. Для цього необхідно навчання співробітників складу як особливостям асортименту в цілому, так і кожної товарних позиції.

відповідальне зберігання продукції, складування – правильна організація даної функції СЛ забезпечує скорочення часу від виробництва продукції до отримання її клієнтом. Особливо важливо для товарів з невеликим терміном придатності і сезонних товарів.

транспортна розв’язка – це важлива функція в транспортній і складської логістики, так як склад не тільки для зберігання продукції. Склад також приймає товари, обробляє їх і передає далі на доставку клієнтам.

об’єднання (унітизація) і роз’єднання партій продукції – ця функція, що дозволяє скоротити транспортні витрати при замовленнях партій нестандартного обсягу.

додаткові послуги – складська логістика також має на увазі вантажно-розвантажувальні роботи, розпакування і перевірку продукції, перефасовку і упаковку товарів для подальшого продажу і т.д.

Великою помилкою вважати, що тільки великі підприємства потребують складської логістики. Для дрібного і середнього бізнесу, а також для новачків на ринку так само необхідна правильна організація складування, адже від цього на пряму залежить ефективність роботи підприємства. Але зовсім не обов’язково самостійно виконувати всі функції складської логістики, їх можливо передати фулфілмент-оператору на аутсорсинг.

 

Чи доцільно передавати на аутсорсинг складську логістику?

Якщо для вашого підприємства забезпечувати своєчасне виконання функцій складської логістики важко і дорого, то краще їх передати на аутсорсинг. Аутсорсинг складської логістики означає що фулфілмент оператор бере відповідальність за складування, управління запасами продукції і доставки її покупцеві.

Аутсорсинг складської логістики більше підходить дрібному і середньому бізнесу. Коли бізнес тільки розвивається, то, як правило, підприємці виділяють кошти на просування і клієнтський сервіс, а грошових коштів на покупку або дорогу оренду відповідного складу вже не вистачає, тому обгрунтованим рішенням буде передати логістичну діяльність підприємства на аутсорсинг.

 

Якщо Ви вирішили спробувати, то швидше за звертайтеся

в директ або по телефону +38 (067) 392-95-94

 

5/5 - (1 оценок)

Комплекс послуг фулфілмент оператора

Прийом товарів

Зберігання товару і складський облік

Обробка замовлень

Організація доставки та збір грошових коштів

Обробка повернень

Чому варто вибрати саме «Чердак» - фулфілмент?

Наші переваги

Индивидуальный подход к каждому клиенту

Круглосуточная охрана и видеонаблюдение

Температурный режим

Быстрое оформление

Удобное расположение склада

Поширені питання клієнтів з аутсорсингу складської логістики

Інші послуги

Фулфилмент для сезонного бизнеса

Фулфілмент для сезонного бізнесу

від 8 грн. за відправку
фулфилмент для интернет магазина

Фулфілмент для інтернет-магазину

від 8 грн. за відправку
Фулфилмент для малого бизнеса

Фулфілмент для малого бізнесу

від 8 грн. за відправку

Сатті по темі

Данные не найдены

Фотогалерея