Сервіс зберігання речей

Квартирний переїзд

Переїзд в нову квартиру – завжди щаслива і радісна подія, але процес цей не з легких. Щоб все пройшло максимально комфортно для вас і вашої родини, рекомендуємо почати підготовку до переїзду за місяць до нього. Чому? Відповідь проста – маючи чіткий план дій, не буде приводів для зайвих нервів. А якщо довірити цей процес професіоналам – переїзд стане для вас святом з шампанським!

 

В Україні і, зокрема, в Києві існує безліч компаній, які займаються перевезеннями і мувінгом: Мураха, Мотор-М, Абрикос і багато інших.

Починати підготовку найкраще з ревізії всього в вашому домі, адже переїзд це відмінний привід позбутися від непотрібних речей. Їх можна розпродати, віддати або здати на переробку. Потім потрібно визначитися з тим, що вам вже не буде потрібно до переїзду і можна відвезти ці речі на зберігання в спеціальний сервіс, де вони будуть в цілості й схоронності і за вашим бажанням можуть бути доставлені вже в нову квартиру в призначений термін.

 

За тиждень до переїзду можна приступати до упаковки речей і розбирання меблів. Вам знадобляться: коробки різних розмірів, скотч (багато), мішки, маркери, пакувальний і пупирчатий папір, ножиці. Якщо ви звернетеся в мувінгову компанію для організації квартирного переїзду, вам можуть надати весь пакувальний матеріал, а також розібрати і упакувати меблі, упакувати речі та побутову техніку.

 

Сервіс “Чердак” в місті Київ надає послуги зберігання речей і організації переїздів. Наші фахівці допоможуть вам організувати переїзд максимально комфортно. Заздалегідь можна прорахувати вартість транспортування речей, пакування та зберігання і не буде ніяких несподіванок в процесі переїзду.

 

Ми підходимо до виконання своїх обов’язків дуже відповідально і цінуємо кожного нашого клієнта.

5/5 - (1 оценок)

Три кроки для оренди боксу під час квартирного переїзду

Вибираєте

Розмір складу і термін оренди

Бронюєте

По телефону або онлайн

Користуєтеся

Перевозите речі на свій склад

Наші переваги

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Цілодобова охорона і відеоспостереження

Температурний режим

Швидке оформлення

Зручне розташування складів

Поширені питання клієнтів під час квартирного переїзду

Інші послуги

Услуги грузчиков

Послуги вантажників

Дачный переезд

Дачний переїзд

Переезд под ключ

Переїзд під ключ

Офисный переезд

Офісний переїзд

Грузовое такси

Вантажне таксі

Статті по темі

Данные не найдены

Фотогалерея

Оренда комірки