Сервіс зберігання речей

Переїзд під ключ

Переїзд завжди витратний за часом захід, і справа тут саме в підготовці до переїзду. Необхідно розібрати і упакувати меблі, картини, побутову техніку, правильно упакувати посуд і багато всього іншого, що займає дуже багато часу і сил. Тільки від думки про все це у багатьох пропадає настрій і бажання переїжджати.

 

В Україні багато компаній здійснюють переїзди під ключ, такі як, Сантранс, Biggy, Тетрістранс і інші. Якщо Вас чекає переїзд, і Ви цінуєте свій час, то послуга переїзд під ключ буде цікава для Вас.

 

Сервіс зберігання речей “Чердак” в місті Київ надає послуги організації переїздів, як термінових, так і під ключ. Переїзд під ключ – це означає, що ми виконуємо весь цикл від вибору упаковки закінчуючи складанням меблів в новій квартирі або будинку.

 

Тепер більш детальніше, як все відбувається:

  1. Спочатку Ви проговорює з менеджером весь перелік майна, яке необхідно перевезти.
  2. На підставі отриманої інформації розробляється план, за яким буде організовуватися переїзд і прораховується вартість послуг, що дуже зручно, адже Ви заздалегідь будете знати ціни і зможете скоригувати бюджет переїзду в потрібну Вам сторону.
  3. Підбираються види упаковки, які необхідні. Це можуть бути коробки різних розмірів, стрейч, скотч, пакувальна і пупирчатая папір, маркери.
  4. Наші фахівці виїжджають на об’єкт для розбирання і упаковки меблів, а також побутової техніки, посуду і т.д.
  5. У призначений день і час відбувається транспортування, вивантаження майна. Складання меблів, розстановка техніки і все інше, згідно з планом.

 

Ви насолоджуєтеся комфортним переїздом і радієте новому будинку, а професійна упаковка речей, розбирання та збирання меблів, транспортування і вантаження-розвантаження, допомога в розстановці меблів – все це вже наша робота!

5/5 - (2 оценок)

Три кроки для оренди бокса при органіизації переїзда "під ключ"

Вибираєте

Розмір складу і термін оренди

Бронюєте

По телефону або онлайн

Користуєтеся

Перевозите речі на свій склад

Наші переваги

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Цілодобова охорона і відеоспостереження

Температурний режим

Швидке оформлення

Зручне розташування складів

Поширені питання клієнтів при организації переїзда "під ключ"

Інші послуги

Квартирный переезд

Квартирний переїзд

Дачный переезд

Дачний переїзд

Офисный переезд

Офісний переїзд

Грузовое такси

Вантажне таксі

Услуги грузчиков

Послуги вантажників

Статті по темі

Данные не найдены

Фотогалерея

Оренда комірки