Пошук

Сервіс зберігання речей

Як працюють Self Storage у США та Європі

self-storage
         Послуга індивідуального зберігання існує вже більше 50 років, але світове зростання галузі не спостерігалося до 1980-х років. Self Storage – це зростаюча в усьому світі індустрія! В даний час в усьому світі налічується більше 58 000 складських приміщень. Більшість складів індивідуального зберігання знаходяться в Сполучених Штатах, де налічується від 40 000 до 45 000 складських приміщень. Також лідерами є Великобританія і Австралія. У Європі через брак землі, склади індивідуального зберігання частіше розташовані на складах з декількома рівнями, розташованими недалеко від головних доріг для полегшення доступу. Одиниці зберігання також менші за розміром – від 6 квадратних футів до 300 квадратних футів.

Поширені причини для США і країн Європи, за якими люди зберігають свої речі в складах індивідуального зберігання:

  • Сезонне зберігання – багато людей зберігають обладнання для газонів, зимовий одяг, транспортні засоби для відпочинку, святкові прикраси та інші сезонні предмети на зберіганні в міжсезоння для економії места.
  • Ремонт, який може зайняти кілька тижнів і створити багато безладу в будинку. Зберігання – відмінний спосіб зберегти все в безпеці, поки ваш ремонт не буде завершен.
  • Зберігання в коледжі – студенти, які не хочуть переносити на літо свої речі з кімнати гуртожитку, часто зберігають свої речі в сервісі зберігання поруч з кампусом для максимальної зручності.
  • Переїзд – під час складних переїздів сервіс зберігання часто використовується як тимчасовий будинок для меблів, техніки, одягу та інших предметів домашнього вжитку до тих пір, поки не з’явиться новий дім.
  • Военна ротація – військовослужбовці можуть зберігати свої речі в безпечному місці під час їх ротації. Це також стосується сімей військовослужбовців, які часто бувають у розїздах.

Додаткове місце для зберігання автомобілів – зберігання не тільки для меблів і ящиків, багато сервісів зберігання обладнані для зберігання житлових автофургонів, човнів, автомобілів, мотоциклів та інших моторизованих транспортних засобів.

Як працює Self-Storage?

Self storage – це зручний і доступний варіант для тимчасового та тривалого зберігання. Як тільки людина вирішить, що йому потрібно додаткове місце для зберігання речей, він може орендувати міні склад.

Більшість сервісів зберігання надають в оренду бокси на помісячній  основі. Також більшість сервісів пропонують страхування. Крім того, орендодавець може бути застрахований своїм власним страховим полісом (якщо такий поліс покриває предмети, що зберігаються поза приміщеннями застрахованого) або може придбати страховку для покриття цих предметів (які підприємство може запропонувати в якості послуги через третю особу). Орендовані бокси закриваються власним замком і ключем орендаря. На відміну від складу, співробітники сервісу не мають випадкового доступу до вмісту комірок (і, таким чином, сховище, як правило, не несе відповідальності за крадіжку).

Алгоритм роботи сервісів зберігання

1. Вибір сервісу

Більшість сервісів працюють однаково. Клієнт підписує договір, а потім орендує бокс індивідуального зберігання на певний термін.

2. Визначення розміру осередку для зберігання

Найбільша помилка, яку роблять клієнти, – це вибір неправильного розміру боксу для зберігання. Попередньо рекомендується проконсультуватися з менеджером і підібрати оптимальний варіант.

3. Оренда індивідуального складу для зберігання онлайн або особисто.

Багато сервісів надають можливість орендувати комірку онлайн або приїхати особисто, вибір за клієнтом.

4. Заповнення договору оренди.

В основі будь-якого сервісу зберігання лежить договір оренди. Підписання договору може здійснюватися особисто або через інтернет, в залежності від обставин.

Зазвичай в договорі зазначено наступне:

· Опис комірки

· Термін оренди

· Обов’язки орендаря (наприклад, не можна жити в своєму складі)

· Умови відміни

· Умови невиплати

5. Оплата

Після того, як ви підписаний договір оренди, необхідно внести орендну плату за перший місяць. В майбутньому щомісячні платежі здійснюються онлайн.

6. Доступ до боксу зберігання

Отримання доступу до комірки для зберігання буде залежати від того, орендував клієнтів онлайн або особисто. Якщо особисто, менеджер зі зберігання показує територію і розташування комірки.

Якщо клієнт використовував онлайн-систему, то процедура наступна:

· Надається персональний ключовий код для доступу до об’єкта.

· Відправляється в електронному вигляді карта, щоб допомогти клієнту знайти місце для зберігання речей, коли він буде на місці.

· Бокс для зберігання буде закритий пластиковою пломбою. Клієнт повинен зламати пломбу і отримати доступ до осередку.

· Онлайн-оренда включає в себе надійний замок, який буде поміщений всередині.

Сервіси зберігання в США і Європі дуже популярні і затребувані, адже чембольше людей купують речі, тим більше їм може знадобитися рішення для їх зберігання! У міру зростання економіки у всьому світі, індустрія індівідуальногохраненія продовжить своє зростання.

5/5 - (1 оценок)

Вам може бути цікаво

Шукаєте де краще зберігати особисті речі в Києві?

Оренда комірки