Сервіс зберігання речей

3PL ринок

Що взагалі таке 3pl – це абревіатура від Third Party Logistics (міжнародна класифікація логістичних компаній), дослівно це логістика третьої сторони і включає в себе комплекс логістичних послуг: доставку, зберігання, управління запасами, комплектацію замовлень і доставку кінцевим споживачам.

Слід виділити ряд переваг такого виду логістики:

– ви контролюєте діяльність тільки одного підрядника;

– економія часу на виконання всіх логістичних операцій;

– гарантія якості виконуваних робіт;

– не потрібно розвивати власну складську та транспортну інфраструктуру.

В цілому, можна зробити висновок, що компанія, яка замовляє цю послугу – віддає всю операційно-логістичну діяльність на аутсорсинг, вивільняючи тим самим фінансові, тимчасові і людські ресурси, які можна направити на розвиток основних видів діяльності!

Транспортні 3pl оператори повинні мати певні можливості, щоб якісно надавати весь спектр послуг:

– власні або орендовані складські приміщення, в яких можливе зберігання різних груп товарів і які добре технічно оснащені;

– власна розгалужена транспортна мережа в масштабах всієї країни;

– вміння швидко і якісно виконувати оприбуткування товарів або підготовку товарів до відправки замовникам;

– конкурентні ціни на послуги.

Розберемося ж, що таке 3pl ринок України.

У 2020 році внаслідок світової пандемії конкуренція серед логістичних компаній значно зросла, так як у багатьох компаній-замовників знизилися обороти продажів і відповідно на ринку перевезень посилилася боротьба за клієнтів. За статистикою більше 60% українських компаній вважають за краще віддати логістику на аутсорсинг.

А тепер більш детально розповімо, які послуги надаються логістичними компаніями:

  1. Склад відповідального зберігання. Має на увазі під собою можливість зберігання своєї продукції на складі 3pl-оператора без оренди приміщення. Оплата здійснюється тільки за фактичне розміщення на складі;
  2. Прийом товарів, в ході якого 3pl-оператор перевіряє вантаж на предмет наявності пошкоджень, складає звіт і фіксує зауваження;
  3. Упаковка, маркування та фасування товарів;
  4. Аналітика. 3pl оператор надає звіти про витрати товарів на складі, залишки;
  5. Перевезення вантажів. Транспортні компанії планують при перевезеннях також і оптимальне розміщення товарів для найбільш швидкої доставки кінцевому споживачеві. Це, в свою чергу, покращує якість сервісу і знижує витрати.

Як підійти до вибору надійного логістичного оператора:

– більш вигідна віддати всю логістику однієї компанії, що значно спростить контроль і управління процесами;

– високий рівень сервісу для клієнтів;

– вибирайте того оператора, який має найбільший спектром логістичних послуг, які можуть вам знадобитися в майбутньому;

– успішний і надійний логістичних оператор володіє хорошим IT потенціалом, власної SRM системою. Вартість послуг можливо буде вище у такій компанії, але зате і ймовірність помилок в роботі буде набагато менше за рахунок автоматизованої системи.

3pl ринок України з кожним роком зростає і кількість компаній відповідно, найбільш надійними і такими, що відповідають за якість послуг, що надаються, є наступні: Business Group Logistic, Berger Cargo, STV Group, Parkline Group, Sun Park, Raben Ukraine, FM Logistics, Meest Express, Denka Logistics, DB Schenker. Коротко розповімо про основні з них.

Raben Ukraine – топ-логістична компанія України, має власний автопарк на 60 автомобілів різної вантажопідйомності, а також співпрацює з 200 постійними партнерами в сфері транспортної логістики. Має широку інфраструктуру в містах-мільйонниках. Забезпечують доставку товарів в температурному режимі +2 … +6 – холодна логістика, що є досить затребуваним сервісом, а також розширюють зону зберігання в температурному режимі (+16 … + 18) до 12 000 кв.м. Використовують власне інноваційне рішення для складської логістики – програмний продукт Last Mile Connector, який дозволяє всі дані про операції інтегрувати з системами кур’єрських служб.

Denka Logistics – логістична компанія, яка має 25-тий досвід і комплекс площею 20 000 кв.м. Для високої ефективності робочих процесів використовує автоматизовану систему управління складською логістикою від компанії Manhattan Associates Inc.

Business Group Logistic – на ринку логістики з 1994 року, мають великий досвід і забезпечують максимально ефективні послуги для своїх клієнтів. На шляху розвитку вигравали тендера на надання комплексу логістичних послуг і РЦ для таких компаній, як Metro, Varus, Фора.

5/5 - (1 оценок)

Вам може бути цікаво

Шукаєте де краще зберігати особисті речі в Києві?

Оренда комірки