Сервіс зберігання речей

Ідеї для балкону

Балкон вже давно є невід’ємною частиною наших квартир і найчастіше ми використовуємо його, як місце для зберігання всього сезонного або непотрібного. Балкони бувають маленькі, а бувають і досить просторі лоджії, які могли б стати затишною кімнатою або домашнім спорт залом і варіантів оформлення балконів величезна кількість. У цій статті зібрали для вас самі практичні і красиві ідеї.

Але для початку, перед тим як приступити до реорганізації простору вашого балкона або лоджії, якщо у вас там зберігаються різні речі – необхідно перебрати їх, впорядкувати і визначиться з місцем для їх зберігання. Що найчастіше знаходиться на наших балконах? Велосипеди, самокати та інший особистий транспорт дітей або дорослих, комплект сезонної гуми, консервація, старі дитячі іграшки, коляска, взуття в коробках і багато іншого. Для всіх цих речей можна знайти відмінне місце для зберігання – індивідуальний бокс розміром від 1 м3 в спеціальних сервісах зберігання. У Києві їх досить багато, і вони користуються великою популярністю серед населення, адже це дуже зручно: сезонні та інші неактуальні речі не захаращують квартиру і той же балкон, замість місця для зберігання, може стати затишною зоною для відпочинку, кабінетом або майстерні, ігровою кімнатою або зеленим куточком.

Номер 1 в нашому рейтингу – Зона відпочинку

Зона відпочинку, тут є де розгулятися фантазії. Бажано утеплити стіни і прокласти тепла підлога, щоб балконом можна було користуватися і холодні зимові вечори, читаючи книгу або дивлячись фільм. В інтер’єрі зони відпочинку краще використовувати пастельні тони, м’які меблі – це може бути невеликий диван, або крісло (крісло-мішок, підвісне крісло), журнальний столик, бра та інші аксесуари. Можна також обладнати невеликий стелаж для зберігання книг або будь-яких інших речей, які вам дороги.

 Номер 2 – Майстерня.

Якщо ваш рід діяльності пов’язаний з прикладною творчістю або ви просто любите майструвати, шити тощо, то вам просто необхідний свій куточок в будинку і балкон – це відмінне рішення. Або якщо ви художник, то на балконі можна розмістити мольберт і інші атрибути і зануритися в атмосферу творчості! З невеликого балкона, вийде відмінна майстерня, де будуть тільки необхідні вам речі!

Номер 3 – Ігрова кімната для дітей.

Якщо у вашій родині є діти, то ви прекрасно розумієте, що їм завжди мало місця для ігор! Зробити з балкона їх власний світ для ігор і відпочинку – це відмінна ідея. Їх кімнати призначені ще й для сну і уроків, а це буде місце тільки для задоволень і веселощів! Якщо є старші діти, то вони з радістю візьмуть участь в облаштуванні ігрової, що стане відмінним приводом для сімейного проведення часу.

Номер 4 – Їдальня.

 Якщо балкон межує з кухнею, то відмінною ідеєю буде організувати там обідню зону, тим самим збільшивши площу кухні та розділивши простір.

 Номер 5 – Зелений куточок.

Якщо ви любите квіти і рослини в цілому, на балконі ви можете організувати свій власний сад і заодно це стане місцем для відпочинку і перезавантаження.

 Номер 6 – Спорт зал.

Якщо ви любите спорт і регулярно відвідуєте спортзал, то чому б не організувати його вдома на балконі? Бігова доріжка або орбитрек стануть відмінними напарниками в кардіо-тренуваннях з видом на місто або набережну, в залежності від того, де ви живете.

Номер 7 – Особистий кабінет.

Особливо актуально це стає зараз, в умовах світової пандемії. Багато хто працює віддалено, тому з’явилася потреба в робочому місці вдома, щоб ніхто не заважав і можна було зосередитися на робочому процесі і в цьому випадку, балкон стане відмінним рішенням для кабінету.

Номер 8 – Господарська зона.

Тут ви можете обладнати стелажі для зберігання побутових приладів (пилосос і ін.), сушилку для білизни та іншого приладдя.

Ваш балкон – це ваша фантазія і ви можете втілити будь-яку з ідей! Що точно ми не рекомендуємо робити, так як це захаращувати балкон сезонними і непотрібними речами, адже є інше місце для їх зберігання!

Сервіс зберігання Чердак пропонує в оренду бокси для зберігання, розміром від 1м3 і терміном від 1 тижня для зберігання домашніх речей. Вартість послуг зберігання доступна, також діє система знижок при тривалій оренді. Склад індивідуального зберігання можна обладнати стелажами для вашої зручності. І де зберігати велосипед або комплект сезонних коліс, ви теж вже знаєте. Звертайтеся, наші локації є як на правому, так і на лівому березі міста Києва.

1.7/5 - (6 оценок)

Вам може бути цікаво

Шукаєте де краще зберігати особисті речі в Києві?

Оренда комірки