Пошук

Сервіс зберігання речей

Сервіси зберігання в Європі

servis-hranenija-evropa

Європейський ринок Self Storage оцінювався в 3,22 мільярда доларів США в 2020 році і, як очікується, досягне 4,10 мільярда доларів США до 2026 року при середньорічному темпі зростання 4,13% за прогнозований період 2021-2026 років.

Очікується, що зростання в цій галузі буде позитивним протягом прогнозованого періоду через тенденції зростання урбанізації і поліпшення економічних перспектив по всій Європі, що призвело до зростання нового бізнеса. Хоча послуга self Storage спочатку призначалася для особистих цілей, підприємства поступово усвідомили важливість використання індивідуальних складів для бізнес зберігання. Близько 30% всіх орендарів – це підприємства.

В Європі існує організація – FEDESSA (Федерація європейських асоціацій складів індивідуального зберігання), яка робить щорічні звіти про стан даної галузі.

Основні ключові результати за попередній рік:

1. 78% частки ринку припадає на шість країн.

2. Зберігається тенденція розвитку індустрії складів для особистого зберігання. На кінець року налічується 4831 склад, площа яких сумарно становить 10,5 мільйона квадратних метрів складських приміщень.

3. Середня орендна плата становить 250 євро за квадратний метр на рік.

4. Середня заповнюваність – 79%.

5. Другий рік поспіль ми спостерігаємо зростання кількості запитів, що генеруються через вивіски, з 10,5% до 12% в 2020 році.

6. Веб-запити генерують найвищий відсоток запитів (66% клієнтів).

7. Прозорість онлайн-цін продовжує зростати: 80% компаній розміщують ціни на своїх сайтах.

8. Галузь самообслуговування по всій Європі залишилася переважно незачепленою пандемією.

Лідером з надання послуги індивідуального зберігання є Великобританія – близько 40% від загальної кількості складів в Європі. За даними FEDESSA за 2020 рік можна виділити такі основні результати:

  1. Заповнюваність складів становить 76,2%.
  2. Середня орендна ставка у Великобританії становить 22,82 фунта стерлінгів за квадратний фут на рік.
  3. 91% клієнтів задоволені послугами свого self storage оператора.
  4. 48% населення добре обізнані про послугу індивідуального зберігання.
  5. Розлучені люди в два рази частіше використовують індивідуальне зберігання.
  6. 41% клієнтів раніше вже використовували індивідуальне зберігання.

Лідерами по наданню послуг індивідуального зберігання є такі компанії, як Big Yellow, Shurgard, Safestore, Access Self Storage.

У Нідерландах основоположниками даної галузі стали дві великі компанії США – Shurgard і Devon Self Storage.

У Німеччині найбільшими компаніями, які надають послугу self storage, є: Shurgard, Lagerbox, MyPlace.

Оскільки європейський ринок self storage розвивається, Німеччина знаходиться на початковій стадії в порівнянні з іншими країнами регіону. Однак, згідно з дослідженням FEDESSA, в Німеччині спостерігається один з найбільш значних темпів зростання пропозиції за останні три роки, приблизно на 50% площ.

Значне зростання також можливий за рахунок того, що в Німеччині великі міські райони з високою щільністю населення. Крім того, зростаюча урбанізація і зменшення житлової площі є основними рушійними силами зростання німецького ринку самообслуговування. Зростаюча урбанізація згодом збільшує попит на площі, що також призводить до зростання цін на нерухомість за квадратний метр. Отже, ці чинники призводять до зростання ринку.

Також позитивний вплив на індустрію індивідуального зберігання надасть поява нових технологій. Наприклад, програмне забезпечення для індивідуального зберігання даних надає такі функції, як спеціалізовані варіанти оплати, карти об’єктів, онлайн-доступ для клієнтів і інтеграція доступу до воріт. Хмарне програмне забезпечення для індивідуального зберігання даних з централізованою базою даних, розміщеної в Інтернеті, завоювало популярність серед підприємств завдяки своїм численним перевагам.

Ринок самообслуговування в Європі історично характеризувався помірним зростанням через зростання попиту з боку споживачів з поліпшеним міським стилем життя. Однак триваюча пандемія COVID-19 привела до значного зниження зростання ринку. В результаті COVID-19 очікується, що раніше оцінений зростання індивідуального зберігання знизиться.

5/5 - (1 оценок)

Вам може бути цікаво

Шукаєте де краще зберігати особисті речі в Києві?

Оренда комірки