Сервіс зберігання речей

Офісний переїзд

Щорічно тільки в Києві переїжджає понад 50 тис. компаній з абсолютно різних причин: збільшення або зменшення штату, переміщення співробітників на віддалену роботу в зв’язку з карантинними обмеженнями, переїзд в інший район міста, подорожчання орендної плати і т.д. Причин може бути багато, але офісний переїзд повинен бути організований ефективно з мінімальними втратами робочого часу, з доставленої в новий офіс всієї оргтехніки без пошкоджень, і без втрати документації. Що дасть можливість співробітникам почати працювати відразу після переїзду.

Це можливо якщо все правильно спланувати і довірити організацію переїзду вашого підприємства професійної мувінгової компанії. Перевізників на ринку мувінгових послуг Києва багато, і всі вони можуть допомогти влаштувати переїзд будь-якої складності від невеликого офісу на кілька людей до переїзду великої компанії з виробництвом. Наприклад:

 – переїзд фірми – при організації такого переїзду керуючі хочуть заощадити і обійтися своїми співробітниками, але, на жаль, це тягне до затягування переїзду і відволікання співробітників від їх основної діяльності. Як показує практика, то краще і дешевше для компанії довірити офісний переїзд Муверу.

– переїзд складу – коли вам необхідно переїхати на новий склад, то перш за все необхідно провести інвентаризацію складу і при необхідності промаркувати майно, що перевозиться, а також  ретельно упакувати складську техніку. І тільки потім приступати безпосередньо до самого переїзду.

– переїзд підприємства – підприємства які працюють вже багато років на ринку, розуміють що переїзди це необхідність, так як останнім часом існує тенденція перенесення виробничих підприємств за межі міста. Це пов’язано як з вартістю оренди, так і з транспортною логістикою. І найбільш складним і трудомістким завданням є саме переїзд виробництва, впоратися з яким допоможуть мувінгові компанії.

– переїзд IT-компанії – специфічність переїздів таких компаній полягає в організації перевезення серверного обладнання, для якого необхідні спеціальні інструменти і ретельна упаковка при транспортуванні.

– переїзд магазину – при організації таких переїздів дуже важливі терміни, тому найкраще звернутися до професіоналів. А на час ремонту сервіс зберігання речей «Чердак» може розмістити ваше торгове обладнання в боксах індивідуального зберігання.

– переїзд банку – якщо відділення вашого банку переїжджає на нове місце, то краще викликати мувінгову компанію, так як вони зможуть все організувати в найкоротші терміни і візьмуть на себе не тільки перевезення, але і розберуть і упакують банківське обладнання, офісну техніку та меблі не порушивши робочого процесу відділення.

 

Вартість офісного переїзду завжди розраховується індивідуально і в кошторисі закладають орієнтовну вартість. Від чого ж залежить вартість послуг перевізника? Перш за все на вартість впливає кількість вантажників і витрачений ними час, яка машина знадобитися для переїзду і час її роботи, поверховість і наявність в будівлі вантажного ліфта, а також ширина прорізів і ін., кількість витрачених пакувальних матеріалів, а так само збільшується вартість при наявності великогабаритних предметів.

Оцените service

Три кроки для оренди бокса під час офісного переїзду

Вибираєте

Розмір складу і термін оренди

Бронюєте

По телефону або онлайн

Користуєтеся

Перевозите речі на свій склад

Калькулятор вартості оренди

Оренда комірки
Зберігання шин
Велосипеди
шини c
диском
шини
Діаметр:
R 13-14
R 15-16
R 17-18
R 19-20
Розмір
1м³
1,5м³
1м²
1м²
1,3м²
1,5м²
2,1м²
2,5м²
2,7м²
2,8м²
3м²
4м²
4,5м²
6м²
12м²+

Вартість зберігання велосипеда

Оренда морського контейнера, 20 футів

Термін:
7 днів
1 рік
1 місяць
1 місяць
1 рік
1 місяць
Кількість коліс:
1
5
4
1 місяць
1 рік
1 місяць
* Для оформлення договору необхідно мати з собою паспорт і навісний замок.
Замок, у разі необхідності, можна купити на місці
ціна:0
Ви заощадите 0 грн
Орендувати

Оренда комірки

x

Виберіть склад

Наші переваги

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Цілодобова охорона і відеоспостереження

Температурний режим

Швидке оформлення

Зручне розташування складів

Поширені питання клієнтів піл час зберігання меблів

Інші послуги

Грузовое такси

Вантажне таксі

Услуги грузчиков

Послуги вантажників

Переезд под ключ

Переїзд під ключ

Дачный переезд

Дачний переїзд

Квартирный переезд

Квартирний переїзд

Статті по темі

Данные не найдены

Фотогалерея

Оренда комірки