Пошук

Сервіс зберігання речей

Що необхідно знати при покупці колес

Рекомендації при покупці нових коліс

На ринку України досить великий вибір продавців шин і коліс. І покупцеві важливо зорієнтуватися в цьому розмаїтті і зробити вигідну для себе покупку. Дуже важливо не тільки де продають той чи інший товар, а як його продають – хороший сервіс та обслуговування завжди йде в плюс і каже нам про те, що продавець дорожить своєю репутацією і своїми клієнтами.

При виборі шин завжди враховуйте те, як часто ви користуєтеся автомобілем, тому що не всі покришки однакові: одні мають невеликий термін служби, а інші призначені для довгого та інтенсивного використання. Якщо ваш кілометраж за рік невеликий, то вам немає сенсу переплачувати за шини з високою зносостійкістю і міцністю.

Сезонний комплект гуми в середньому служить 5-6 років, при правильному зберіганні і акуратному водінні. Стан коліс залежить також від частоти їзди на автомобілі, якості доріг, за якими ви їздите і якості від виробника. При підвищеній експлуатації термін служби може бути коротшим і складе 2-3 роки. У даній статті ми зібрали важливі рекомендації, які допоможуть вам при покупці нових коліс.

При нашому кліматі автомобіль повинен мати два комплекти коліс: зимовий і літній, до кожного з яких потрібні особливі вимоги.

Зимова гума: якщо ви проживаєте в помірному кліматі, то вам буде досить звичайної зимової гуми, але якщо зими суворіші, то рекомендуємо шиповану гуму, яка забезпечить краще зчеплення з дорогою і впевненість за кермом.

Літня гума: забезпечує надійне зчеплення з гарячим дорожнім покриттям, у них висока зносостійкість і високий індекс швидкості. При зниженні температури втрачаює еластичність.

Всесезонну гуму не радимо купувати, так як це уявна економія і в зимову пору року може підвести вас.

У будь-якому випадку намагайтеся купувати покришки й диски у перевірених магазинів, які дорожать своєю репутацією.

На що ж звернути увагу при виборі шин в першу чергу?

  • Час покупки

У цьому питанні не можна тягнути до останнього моменту. Подбайте про виборі та купівлі шин заздалегідь. Так ви уникнете підвищення цін в пік продажів і дірок в асортименті.

  • Відгуки

Перед відвідуванням магазину пошукайте в онлайн магазинах колеса, які вам підходять, виходячи з бюджету та інших переваг. Потім почитайте відгуки реальних людей на форумах саме про ці шини і також про використання їх на такому автомобілі, як у вас.

  • Документи

Завжди запитуйте у продавця наявність сертифікатів якості від заводу-виробника. У цих документах вказан типорозмір шини, дата виготовлення, код виробника і ця інформація повинна збігатися з маркуванням на покришках.

  • Умови зберігання шин

Один з головних чинників крім виробника є зберігання шин до реалізації. Дуже важливо, щоб були дотримані умови зберігання, адже від цього залежить термін і якість служби гуми. З попередніх статей ми вже знаємо, що негативно впливає на стан шин, а саме: підвищена вологість, потрапляння прямих сонячних променів, зберігання в горизонтальному положенні, висока температура в приміщенні.

  • Дата виготовлення шин

Ця інформація знаходиться з бокової частині покришки в овалі, де вказані тиждень і рік випуску. Якщо шини були виготовлені 2-3 роки тому, то є ймовірність, що їх еластичність і інші властивості могли стати гірше, що відіб’ється на зчепленні з дорогою і якості експлуатації.

  • Шиномонтаж

Великим плюсом буде наявність власного шиномонтажу біля магазину, адже завжди можна розраховувати на якісний ремонт або заміну покришок. А також рекомендуємо, перед тим як “перевзутися”, зробити розвал-сходження і діагностику підвіски.

  • Огляд шин

Ретельно оглядайте шини зі всіх сторін на наявність тріщин або інших дефектів, чіпайте руками – гума не повинна бути сильно м’якою.

  • Чек і гарантія

І завжди просите у продавця чек про покупку і гарантійний талон. Ви завжди зможете зробити повернення або обмін в разі потреби.

І ще одна з основних порад – не економити на покупці дисків або шин. У спеціалізованих магазинів ціна може бути дорожче, але натомість вони надають вам якісний товар і консультацію фахівця, гарантію і можливість повернення або обміну, різні варіанти оплати, безкоштовний шиномонтаж, знижки та багато інших приємних бонусів.

Не купуйте б / у шини – це завжди лотерея! Вам, звичайно, може пощастити і ви знайдете хороший варіант, але це все ж буде винятком.

Підбирайте шини за своїм типорозміру, перевіряйте дату випуску і сезонність! Кілька цих нескладних правил допоможуть вам зробити якісну покупку. Правильно підібрані шини прослужать вам довго і забезпечать якісну і комфортну їзду.

5/5 - (6 оценок)

Вам може бути цікаво

Шукаєте де краще зберігати особисті речі в Києві?

Оренда комірки