Сервіс зберігання речей

Сезонне зберігання шин

зберігання шин

 Зі зміною сезону у автомобілістів виникає основне питання заміни колес та зберігання шин, що були зняті. І якщо заміну покришок в основному довіряють фахівцям, то зберігають колеса вже де доведеться.

Але ж якщо колеса зберігаються неправильно, то вони не тільки втрачають свій зовнішній вигляд, але і свої експлуатаційні характеристики. А це вже гарантія Вашої безпеки на дорозі.

Які існують правила та вимоги до зберігання шин

І так, після того як ви зняли комплект шин з автомобіля подивіться і перевірте колеса на знос і пошкодження. І якщо Ви вирішили використовувати ці колеса і в наступному сезоні, то для початку перед зберіганням очистіть резину, протріть диски від пилу і бруду, інакше абразивні частинки можуть пошкодити протектор, і покрийте тонким шаром консервирующей мастила, обов’язково змастіть різьблення шпильок і кріпильних болтів. Також перед зняттям шин рекомендують відзначити їх положення на автомобілі і в наступному сезоні встановити передні колеса на задню вісь і навпаки, щоб збалансувати їх знос.

І все ж залишається головне питання: місце для зберігання шин (сезонного комплекта колес)

Звичайно, можна зберігати шини в гаражі, на балконі, в коморі або в підвалі, але при цьому необхідно забезпечити дотримання деяких правил:

– на автомобільну резину не повинне потрапляти сонячне світло інакше вона може порепатися і стане “дубовою”. Із-за втрати властивостей гнучкості і подовження гальмівного шляху, небезпечної стане навіть найакуратніша їзда.

– не можна зберігати шини в сирих приміщеннях і на жирних поверхнях

– колеса не повинні зберігатися зблизька з обігрівачами, оскільки на них збираються різні токсичні речовини, небезпечні для нашого організму. Саме тому шини не рекомендують зберігати дома!!! Якщо ж  Ви все одно вирішили зберігати резину в коморі або підвалі, упакуйте її в герметичні поліетиленові мішки.

– шини не можна зберігати більше місяця на відкритому повітрі, їх поверхня висихає, і на ній з’являються тріщини в результаті впливу погодних умов або озону. Шини не рекомендується укладати на чорний асфальт і інші поверхні, що поглинають тепло, а також біля відзеркалювальних поверхонь.

– також не можна зберігати поряд з електричними моторами і іншими приладами, що виробляють озон.

Таким чином, зберігати шини слід в чистому, прохолодному, сухому приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів і негоди, добре провітрюваному місці, інакше на автошині може утворитися конденсат. Волога сприяє окисленню і корозії сталевого корду, внаслідок чого знижується міцність і надійність шини. Оптимальна температура зберігання 15-25 градусів.

Після того, як Ви визначилися з місцем для зберігання шин. Необхідно також врахувати як правильно їх зберігати, що б зберегти зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики автошин.

– Якщо Ви зберігатимете шину з диском, то необхідно буде їх розвісити на гачки або скласти стопкою. А якщо без дисків, то краще всього зберігати їх у вертикальному положенні і обертати раз на місяць, це робиться для того, щоб мінімізувати дію тиску на одно місце.

правила зберігання шин

– Необхідно повертати раз в чотири місяці автопокришки, що вертикально стоять. Вони повинні стояти на рівній і чистій поверхні.

– Якщо шини накачені, то їх слід здути на 50% від нормального тиску. Ниппели слід зберегти на своєму місці. Раз на місяць (як мінімум) необхідно перевіряти тиск в шинах і доводити його до відповідної норми.

Звичайно, краще всього довірити зберігання шин підприємствам, що спеціалізується на зберіганні речей. Вони допоможуть Вам позбавиться від непотрібних проблем і ви точно будете спокійні знаючи, що колеса знаходяться у повній цілості до наступного сезону.

Сервіс зберігання “Чердак” надає  послуги зі зберігання шин на вигідних умовах. Все просто і зручно для клієнтів! Ваші шини будуть зберігатися у сухому, просторному складі під охороною і відеонаглядом.

З цінами на послуги Ви можете ознайомитися за допомогоюкалькулятора на сайті. При оренді на тривалий термін – діє гнучка система знижок!

Щоб скористатися послугою і оцінити усі її переваги, досить зв’язатися з нашим фахівцем, який відповість на будь-які питання. Приходьте до нас та оцініть самостійно усі переваги користування сервісом зберігання речей “Чердак”.

Оцените post

Вам може бути цікаво

Шукаєте де краще зберігати особисті речі в Києві?

Оренда комірки