Сервіс зберігання речей

10 фактів о self-storage

Хранение вещей в Киеве
  • Перші згадки про спеціально організованому зберіганні для системного зберігання товарів і цінностей зустрічаються вже в джерелах 4-го тисячоліття до н. е. у древніх єгиптян.
  • Перші ж склади self-storage з’явилися в США в 1958 році в Форт-Лодердейл, а вже з 70-х років набули поширення по всьому світу. Зараз в Америці оборот галузі self-storage становить $ 22 млрд на рік. У США працює понад 50 тис. складів індивідуального зберігання, загальною площею понад 210 млн кв. м.
  • Сьогодні на кожного жителя США (включаючи новонароджених) припадає по 0,7 кв. м. приміщень для зберігання. Популярність self storage обумовлена ​​мобільністю населення: багато людей живуть в орендованому житлі і регулярно переїжджають.
  • У найбільших містах Європи, США та Австралії є «райони self storage». У них протягом декількох миль уздовж доріг тягнуться стрічки складів. Тут розвинена культура зберігання побутових речей поза домом.
  • В Україні ринок індивідуального зберігання все ще слаборозвинутий в порівнянні з країнами Європи. В Європі виражені тенденції росту даної галузі. так за минулий рік число таких об’єктів збільшилася на 7,1% – до 2,6 тис. складів.
  • Можливість оренди приміщення будь-якого розміру: від найменшого сейфу площею 1 м кубічний до великого боксу в 50 кв. м.
  • Гнучкість термінів оренди – приміщення на складі індивідуального зберігання при необхідності можна зняти на дуже короткий термін – від 1 тижня, а при необхідності продовжити на будь-який термін.
  • Рівень обслуговування сервісу зберігання речей – це чисте, провітрюється з підтримуваної комфортної температури і вологості, обладнане датчиками сигналізації та пожежної безпеки. І найголовніше, що доступ в осередку можливий тільки клієнтам або їхнім офіційним довіреним особам.
  • Приватні особи частіше користуються сервісом зберігання речей при переїздах або для сезонного зберігання речей. На літній період туди відвозять зимовий одяг і взуття, яка займає багато місця, лижі, дитячі санки, зимову гуму. Взимку в комірках зберігають велосипеди, самокати, громіздке туристичне спорядження. Таким чином, склади індивідуального зберігання стали хорошою альтернативою коморам  і балконам,, де традиційно зберігаються сезонні речі.
  • Попит у малого і середнього бізнесу на склади індивідуального зберігання стає дедалі більше. Більш затребувані такі склади інтернет-магазинами під зберігання товарів, підприємствами для зберігання офісної техніки, також складами часто користуються підприємства з сезонним бізнесом, наприклад,  ресторатори, які в зимовий період зберігають в боксах обладнання для літніх кафе і терас.
Оцените post

Вам може бути цікаво

Шукаєте де краще зберігати особисті речі в Києві?

хранение вещей в киеве
Сервіс зберігання речей

Оренда комірки