Сервіс зберігання речей

Зимове зберігання велосипеда

зимнее хранение велосипеда

Велосипеди в основному використовують в теплу пору року і вже з середини осені багато любителів покататися на велосипедах замислюються про зберігання своїх байків. Адже мало хто наважуються на зимові поїздки. Зимове зберігання велосипеда – це не просто прибрати його подалі, головне велосипед потрібно ще підготувати до зимової сплячки.

Підготовка велосипеда до зимового зберігання


Якщо правильно і відповідально підійти до питання підготовки велосипеда на зимовий період, то місце зберігання вже не так суттєво впливатиме на його технічні характеристики.

 1. Чистка велосипеда. Після будь-яких поїздок по бруду, коли велосипед брудний і мокрий його необхідно обов’язково вимити і висушити, адже це сприяє появі іржі і зносу ланцюга і зірочок. А коли ви ставите велосипед на тривалий період тим більше необхідно очистити його від усіх забруднень, протерти забруднені мастилом вузли велосипеда. Для більш економного витрачання миючих засобів доцільніше використовувати пульверизатор.

2. Техогляд. Огляньте свій велосипед і поки пам’ятаєте де у вас є дрібні поломки або знос, що доставляють дискомфорт при їзді, відразу виправте.

3. Змастити поверхні. Щорічно необхідно міняти мастило у всіх вузлах велосипеда, а також змащувати вимиті ланцюг, перемикачі, троси перемикачів і гальм і краще це робити при підготовці на зимове зберігання. Якщо велосипед буде зберігатися в неопалюваному приміщенні, важливо на хромовані поверхні, а можна і на всю раму, нанести шар силіконової змазки.

4. Знизити натягу з пружинних механізмів. Необхідно зняти навантаження з усіх пружин для цього гальмівні важелі ві-брейки, клещіві і кантільоверні можна роз’єднати, щоб послабити натяг їх пружин.

5. Знизити тиск на деталі з карбону. Слід послабити хомути кріплення підсідельного штиря і винесення керма.

6. Знизити тиску в камерах. Тиск потрібно знизити в 2 рази від нормального робочого, це приблизно до 1-1,5 атм, але повністю спускати колеса не потрібно. Також для дорогих моделей велосипедів рекомендують додатково змащувати колеса гліцерином всередині і зовні, щоб захистити їх від розтріскування на морозі.

7. Зняти елементи електроживлення. З велосипеда, потрібно зняти всю електроніку: навігатор, велокомпьютер, легкозйомні ліхтарі. Якщо є елементи на батарейках, то їх обов’язково необхідно вийняти.

Тепер коли ми розібралися як підготувати велосипед до зимового зберігання потрібно розібратися все ж де його зберігати.

В основному в міських умовах життя багато зберігають велосипеди в коморі в будинку, на балконі, в тамбурі або в під’їзді, або в гаражі. Найідеальніший варіант якщо у вас свій будинок з опалювальним гаражем, або багатоповерхівка з цокольним поверхом, тоді ваш великий завжди в теплі і під рукою.

При зберіганні на балконі важливо що б він був опалювальний або хоча б засклений, в іншому випадку таке зберігання призведе до псування вашого велосипеда.

Є звичайно ще варіанти зберігання в під’їздах, сходових майданчиках або в тамбурі, але необхідно пам’ятати про сусідів.

Якщо ви не плануєте користуватися тривалий період велосипедом, тоді можна скористатися послугами окремого зимового зберігання велосипедів в спеціальних теплих приміщеннях сервісів зберігання речей.


Але в будь-якому випадку при виборі куди поставити велосипед на зиму, потрібно враховувати, що місце зберігання велосипеда повинно відповідати таким умовам:

1. Простий доступ до велосипеда в разі потреби.

2. Зручність в зберіганні – велосипед повинен приносити задоволення, тому ви і ваші близькі не повинні відчувати дискомфорт при зберіганні велосипеда в квартирі.

3. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів, так як це погано впливає лакофарбові покриття, пластмасові та гумові частини велосипеда.

4. Температурний режим – рекомендована температура при зберіганні велосипедів від +5 градусів і обов’язкове дотримання відсутності перепадів температур. Також не можна зберігати велосипеди біля опалювальних приладів.

5. Режим вологості. Відсутність підвищеної вологості і впливу води.


Зберігати велосипед з «Чердак» зручно

Сервіс зберігання речей «Чердак» пропонує велосипедистам відмінне рішення проблеми зимового зберігання – відповідальне зберігання велосипедів на спеціальних складах. І Вам більше не потрібно думати, куди подіти двоколісного друга на зимовий період. Ваш велосипед буде зберігатися у нас до літнього сезону у відповідних для нього умовах, не створюючи незручностей для Вас.

Оцените post

Вам може бути цікаво

Шукаєте де краще зберігати особисті речі в Києві?

хранение вещей в киеве
Сервіс зберігання речей

Оренда комірки