Сервіс зберігання речей

Фулфілмент для інтернет-магазину

E-commerce – це постійно зростаюча сфера, майбутнє якої стає ще більш динамічним з кожним роком. Про що й свідчать основні тенденції онлайн ринку. За останніми дослідженнями кількість нових відкритих інтернет-магазинів за останній рік зросла майже в 2 рази, це пов’язують з тим, що бізнесу доводиться адаптуватися до нових умов роботи пов’язаних з пандемією COVID-19. Також багато експертів відзначають, що багато покупців вже не повернуться з онлайн-ринку, тому саме зараз є можливість завоювати свого клієнта.

 

Але просто відкриття інтернет-магазину без правильного підходу не дасть продажів. Тому багато власників інтернет-магазинів замислюються як же самостійно впоратися з сотнею замовлень в день, де при цьому зберігати товар, а ще його потрібно упакувати і відправити. І як в цій щоденній рутині знайти час ще й для маркетингового планування, розробки рекламних компаній, просування сайту або бренду в соціальних мережах, але ж якщо не приділяти цьому час, то це позначиться на продажах.

 

Давайте розберемося з якими основними проблемами логістики стикаються інтернет-магазини в Україні і не тільки:

– зонування складу – інтернет-магазинам необхідний більш функціональний склад, адже на такому складі товар буде не тільки прийматися і зберігатися, але так само буде необхідно ще сортувати і комплектувати товар в замовлення, упаковувати замовлення відповідно до вимог поштового оператора, якого вибрав замовник для доставки, а також на склад будуть приходити повернення від покупців.

– плаваюча завантаженість персоналу – сезонне підвищення продажів вимагає залучення сезонних працівників, як правило, некваліфікованих і які не знають тонкощів і процесів роботи.

– відсутність спеціалізованого програмного забезпечення – на сьогоднішній день, на жаль, немає оптимального ПО для організації фулфілмента інтернет-магазинів. В основному, інтернет-магазини намагаються створити CRM під свої вимоги, наприклад, на базі «1С: Торгівля і склад», але тим не менше такі програми не можуть вирішити всіх проблем, особливо коли часто змінюються зовнішні умови.

– вибір відповідної упаковки – упаковка повинна надійно захищати товар під час доставки і у кожного поштового оператора свої вимоги до неї. Не знання цих нюансів і економія на упаковці може привести до великих збитків.

– партнерство з декількома кур’єрськими компаніями – логістика для інтернет-магазину повинна надавати своєму покупцеві на вибір кілька способів доставки. А різні поштові оператори та кур’єрські служби пропонують різні умови співпраці. Це означає, що необхідно заздалегідь бути готовим до роботи з великими обсягами документообігу – і швидше за все, потрібно буде залучати для цього додатковий кваліфікований персонал.

 

Для того щоб почати шлях інтернет-магазину Вам не потрібно шукати склади, персонал і багато іншого – з цим всім може допомогти фулфілмент. Це послуга для інтернет магазинів, яка тільки починає розвиватися в Україні, але вже дуже популярна і затребувана інтернет-магазинами в Європі і США

«Чердак-Фулфілмент» заощадить ваш час і гроші. Телефонуйте і ми Вас проконсультуємо!

5/5 - (2 оценок)

Комплекс послуг фулфілмент оператора

Прийом товарів

Зберігання товару і складський облік

Обробка замовлень

Організація доставки та збір грошових коштів

Обробка повернень

Чому варто вибрати саме «Чердак» - фулфілмент?

Наші переваги

Индивидуальный подход к каждому клиенту

Круглосуточная охрана и видеонаблюдение

Температурный режим

Быстрое оформление

Удобное расположение склада

Пощирені питання клієнтів з фулфілменту для інтернет-магазинів

Інші послуги

Фулфилмент для малого бизнеса

Фулфілмент для малого бізнесу

від 8 грн. за відправку
Аутсорсинг складской логистики

Аутсорсинг складської логістики

від 8 грн. за відправку
Фулфилмент для сезонного бизнеса

Фулфілмент для сезонного бізнесу

від 8 грн. за відправку

Сатті по темі

Фотогалерея